Aizvadītas pirmās pārbaudes spēles

29.07.2017

HK „Liepāja Optibet” ir aizvadījusi divas pārbaudes spēles pret „Kuņluņ” (Ķīna) MHL komandu. Abās spēlēs tika gūti pieci vārti un pēcspēles metienos uzvarējusī komanda varēja lepoties ar četriem precīziem pēcspēles metieniem.
Ceturtdien, 27. jūlijā, Ķīnas komandai pretim stājās HK „Liepāja Optibet” potenciālais pamatsastāvs un vinnēja ar rezultātu 3:2 (0:0; 3:2; 0:0). Otrā periodā sākumā vārtus guva Daniels Bogdzjuls – 1:0, iesākto turpināja Vladislavs Nazarovs – 2:0, un vairākumu realizēja Egils Kalns – 3:0. Nepilnas trīs minūtes līdz perioda otrā perioda beigām viesi vienus vārtus atgūst, bet 42 sekundes līdz otrā perioda beigām rezultāta starpība tiek samazināta līdz minimumam – 3:2.
Pēcspēles metienos precīzi ir Bogdzjuls, Žučkovs, Štelmahers un Zabis – 4:0. Par labāko spēlētāju šajā spēlē tika atzīts Roberts Mamčics.
Sestdien, 29, jūlijā, notiekošajā abu komandu savstarpējā spēlē laukumā izgāja pamatā Liepājas jauno spēlētāju sastāvs, kuriem pievienojās Mārtiņš Freimanis un Romāns Nekļudovs, uz trenera soliņa – Guntis Pujāts.
Spēle bez rezultāta un samērā līdzvērtīgi aizritēja pirmās piecdesmit minūtes. Viesi rezultātu atklāj, spēlējot lielajā vairākumā desmit minūtes līdz spēles beigām – 0:1, tad iekrītam aizsardzībā – 0:2. Līdz spēles beigām palikušas divas minūtes un „Kuņluņ” hokejisti vēlreiz realizē vairākumu – 0:3. 33 sekundes līdz spēles beigām Klāvs Aigars gūst vārtus – 1:3, bet viesi 13 sekundes līdz spēles beigām vēlreiz pagūst realizēt vairākumu un spēle noslēdzas ar rezultātu 1:4.
Pēcspēles metieni HK „Liepāja Optibet” nav rezultatīvi 0:4. Spēles izskaņa aizrit samērā nervozi un lielo sodu (25 minūtes) par rupjību nopelna liepājnieku Artjoms Fukss.