Mūsējie šobrīd izlasēs

06.11.2017

HK “Liepāja Optibet” pēc sestdien aizvadītās spēles pret HK “Prizma” priekšā ir desmit dienu pārtraukums Latvijas čempionātā, jo spēles aizvada dažāda vecuma izlases, kurās ir izsaukti arī HK “Liepāja Optibet” hokejisti.
Šonedēļ darbu ir sākusi divu dienu treniņnometne Jelgavā trenera Valērija Kuļibabas vadībā, lai gatavotos “Crowns Baltic Challenge Cup”, kas no 10. līdz 12. novembrim notiks Klaipēdā. No HK “Liepāja Optibet” uz klubu izlasi ir aicināti Mārtiņš Oskars Freimanis, Roberts Mamčics, Kristers Freibergs, Ilja Makarovs, Kārlis Ozoliņš un Edgars Homjakovs.
Šonedēļ Ventspilī startē U-20 pārbaudes turnīrs, kurā piedalās Dānijas, Baltkrievijas, Austrijas un Latvijas izlases. No HK “Liepāja Optibet” uz U-20 izlasi izsaukts Aleksandrs Novikovs. Jāatzīmē, ka šis Latvijas nacionālajai U-20 izlasei būs pēdējais pārbaudes turnīrs pirms pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas, kas decembrī norisināsies Francijas pilsētiņās Kurševelā un Meribelā.
U-18 valstsvienības izlases kandidātos, kura no 9 līdz 11. novembrim galvenā trenera Oļega Sorokina vadībā aizvadīs trīs pārbaudes spēles Norvēģijā, ir HK “Liepāja Optibet” uzbrucēji Ričards Fomins, Dmitrijs Baburgs un Raivo Freidenfelds.
Latvijas čempionāts pie līdzjutējiem Liepājā atgriezīsies 15. novembrī, kad HK “Liepāja Optibet” uzņems HS “Rīga”.

Seko facebook.com/HKLiepaja

SEKO twitter.com/hkliepaja