Sausā uzvara pār HK Prizma

06.11.2017

Sestdien, 4. novembrī, HK “Liepāja Optibet” savā laukumā uzņēma HK “Prizma” un svinēja sauso uzvaru ar rezultātu 3:0 (2:0; 0:0; 1:0).
Spēles trešajā minūtē vārtus vairākumā gūst Daniels Bogdzjuls (Diļevka, Nekļudovs) -1:0, bet trīs minūtes līdz pirmā perioda beigām rezultāta starpību palielina Roberts Mamčics (Homjakovs) – 2:0. Otrais periods aizrit bez vārtu guvumiem, bet astoņas sekundes pirms spēles beigām vairākumu izmanto Reinis Demiters (Freimanis, Homjakovs) – 3:0.
Liepāja ir guvusi vēl vienu uzvaru, bet par labāko šajā spēlē tiek nosaukts vārtsargs Nauris Mažis, kura vārtos pretinieks ripu tā arī neraidīja.
HK “Liepāja Optibet” galvenais treneris Igors Ļebedevs atzīst: “Uzvara bija nepieciešama psiholoģiskās pārliecības atgūšanai, jo piedzīvojām divus zaudējumus pēc kārtas. Redzam arī lietas, kas nestrādā – pieklibo realizācija, kaut gan divus vārtus šodien guvām vairākumā. Daudz tehniskā brāķa uzbrukumā. Pauze dos vielu pārdomām.”
Tagad daļa komandas piedalās klubu izlases, U-20 un U-18 izlases spēlēs, bet Liepājā Latvijas čempionāta spēle būs trešdien, 15. novembrī, pulksten 19.30, kad uzņemsim HS “Rīga”.