“Lāči lido” 20. decembrī

04.12.2017

HK “Liepāja Optibet” aizvada savu ceturto sezonu, un ceturto reizi notiks labdarības Ziemassvētku spēle “Lāči lido!”. Šogad skatītājus ar mīkstajām rotaļlietām uz OHL spēli aicinām trešdien, 20. decembrī, pulksten 19.30, un mūsu pretinieks kā ierasti būs HK “Kurbads”.
Rotaļlietas tālāk ceļos pie bērniem Liepājā un Liepājas rajonā, un svētku transports kā jau katru gadu būs “Kia” un “Ardala Motors”. Atgādinām, ka skatītāji tiek aicināti nākt uz spēli ar mīkstajām rotaļlietām un pie mājinieku komandas pirmajiem gūtajiem vārtiem mest tās laukumā. Pirmo liepājnieku vārtu autoram dāvanu būs sarūpējis OVI Watch.
Komanda un tās treneri katru gadu spēli gaida ar tādu pat nepacietību kā ikviens līdzjutējs, un HK “Liepāja Optibet” treneris Aleksandrs Cicurskis saka: “Man patīk, ka tā ir labdarības spēle, un tā notiek Ziemassvētku laikā, kad visi gaida pārsteigumus. Šī ir iespēja iepriecināt tos bērnus, kam Ziemassvētku vecītis nenāk. Paldies līdzjutējiem, kas nāk uz šo spēli un palīdz radīt svētkus!”
Nākot uz spēli ar mīksto rotaļlietu, ieeja bez maksas!

Seko facebook.com/HKLiepaja

SEKO twitter.com/hkliepaja