Pagaidām pirmie!

07.12.2017

Trešdienas vakarā HK “Liepāja Optibet” izbraukumā spēlēja pret HS “Rīga” un pieveica to ar rezultātu 8:1 (3:0; 3:1; 2:0).
Spēles astotajā minūtē rezultātu atklāj Bruno Zabis (Kalns) – 1:0, seko Egila Kalna (Zabis, Demiters) precīzs metiens vairākumā– 2:0. Vēl pēc 32 sekundēm rezultāta starpību palielina Roberts Mamčics (Štelmahers, Freimanis) – 3:0. Ar šādu rezultātu aizejam pirmajā pārtraukumā.
Otrā perioda sākumā, atgriežoties laukumā pēc divu minūšu soda izciešanas, līdz vārtiem aizskrien Holodkovs – 3:1. Turpmāk šajā periodā vārtus gūst tikai liepājnieki – Ričards Fomins (Ozoliņš, Mamčics) – 4:1, Reinis Demiters (Ozoliņš) – 5:1 un perioda beigās vairākumā Māris Diļevka (Demiters, Kalns) – 6:1.
Arī trešajā periodā HK “Liepāja Optibet” turpina ar vārtu guvumiem – vēlreiz atzīmējas Bruno Zabis (Kalns, Ozoliņš) – 7:1, bet punktu spēlei trīs minūtes līdz beigu signālam pieliek Kārlis Ozoliņš (Freimanis, Miezis) – 8:1. Vārtos šajā spēlē Vadims Miščuks.
Šobrīd ar 39 punktiem 19 spēlēs HK “Liepāja Optibet” ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, bet sestdien, 9. decembrī, pulksten 13.30 LOC Ledus hallē Liepājā gaidāma principiāla spēle ar tuvāko sekotāju turnīra tabulā – HK “Mogo”.