Pārbaudes spēlē piekāpjamies

11.01.2018

Izmantojot no OHL spēlēm brīvo nedēļu gada sākumā, HK “Liepāja Optibet” savā laukumā pārbaudīja spēkus pret “Kuņluņ” (Ķīna) junioru komandu. Tiesa gan liepājnieki piekāpās pretiniekam ar rezultātu 2:6 (0:1; 2:1; 0:4).
Pirmajā periodā ar vienu vārtu guvumu izcēlās viesi un pirmajā pārtraukumā komandas aiziet pie minimāla viesu pārsvara 0:1. Otrajā periodā vārtus gūst arī HK “Liepāja Optibet” – vairākumu realizē gan Mārtiņš Oskars Freimanis, gan Kārlis Ozoliņš, un neilgu brīdi liepājnieki ir vadībā 2:1. Līdz perioda beigām rezultāts kļūst neizšķirts 2:2. Trešajā periodā vārtus gūst tikai viesi un spēle beidzas ar rezultātu 2:6.
Jau šajā sestdienā, 13. janvārī, jauno gadu HK “Liepāja Optibet” uzsāks ar spēli izbraukumā pret HK “Zemgale/LLU”, bet trešdien, 17. janvārī, pulksten 19.30 savā laukumā uzņems HK “Prizma”. Šobrīd HK “Liepāja Optibet” turnīra tabulā ieņem 2. vietu.