Par klubu

Liepāja vienmēr ir bijusi sporta tradīcijām bagāta pilsēta, un hokejs ir sporta veids, kas Liepājā ir bijis cieņā gadu gadiem. Nenoliedzami ir SK „Liepājas metalurgs” hokeja komandas panākumi. Astoņkārtēji Latvijas čempioni – tas ir piemērs, kam līdzināties.

Hokeja klubs „Liepāja” ir dibināts 2014. gada maijā kā jauna struktūrvienība, bet ne tukšā vietā. Komandas kodolu veido sportisti, kas par labiem hokejistiem ir izauguši Liepājā. Pēc gada pārtraukuma, pilsētā ir atgriezies lielais hokejs.

Mājas arēna komandai ir LOC Ledus halle – pirmā ledus halle, kuru Latvijā uzbūvēja pēc neatkarības atgūšanas 1998. gadā. Te ir notikuši dažāda ranga sporta pasākumi – no amatieru sacensībām un bērnu sporta skolas treniņiem līdz MHL un KHL spēlēm.

Pastāvēšanas laikā HK „Liepāja” ir izcīnījusi bronzas medaļas, bijusi „zelta” komanda, bet pēdējā sezona aizvadīta bez godalgotas vietas. Savu ceturto sezonu hokeja klubs sāk kopā ar atbalstītāju un jaunu nosaukumu – HK „Liepāja Optibet”, un ir gatava iekarot virsotnes.
HK „Liepāja Optibet” ir gatava jaunajai sezonai un gaida savu skatītāju, jo viņu atbalsts un mīlestība dod spēku un ļauj uzvarēt.

Atbalstītāji